Muuda fondi suurust
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 7:02 pm


Tee uus teemaPostita vastus Leht 1 koguhulgast 1   [ 8 postitust ]
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 15, 2010 9:12 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
Leian, et antud foorum peaks olema ideaalne koht, kus arutada hetkel müüdavate masinate seisukorda, hinda ja kõike muud huvitavat.

Esimesena pakuks välja SELLE MASINA. Olles nimetatud aparaadiga korduvalt kokku puutunud, tuleb nentida, et tegemist on tõenäoliselt parimas konditsioonis oleva III gen masinaga Eestis. Omanik on tõsiselt palju vaeva näinud ja auto on vähemalt minu arvates ideaalses korras.
Hind on muidugi teine küsimus. Hetke 70K ei tundu kuidagi odav, kuid arvestades tehtud töid, olen enam kui kindel, et odavamalt samas korras sõidukit leida ega ehitada ei ole võimalik.

Tuleks vist märkida, et ei ole isiklikult kuidagi seotud antud masinaga, lihtsalt avaldan arvamust. Ja ootan sama ka kõigilt Teilt, kallid foorumi lugejad!

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 15, 2010 11:59 pm 

Liitunud: Pühapäev Sept 20, 2009 10:10 pm
Postitusi: 71
Minu jaoks on tegemist Lauri Kuriksi ühega paljudest firedest mille vastu aastal 2006 oli mul au kiirendusrajal mõõtu võtta.
Roolis polnud Lauri ise vaid tema naine.
Auto ajaloost meenub veel see et on ostetud soomest aastal 91 uuena , on hetkel 3 nda omaniku käes ja seisnud kellegi vanaonul garaasis enne Lauri kätte jõudmist.

Veel selle auto kohta juhiks tähelepnanu sellele et ninatükk , esitiivad, kapott, tuled jooksevad perfektselt kokku, mitte nii nagu minu autol :).

Auto hinnast niipalju et firebirdid , camarod hoiavad hästi keskmiselt 65 k piiris hinda. Kuna 3 gen hakkab juba haruldasemaks jääma siis hakkavad 3 gen i hinnad tõusma ja 65 k teatepulga võtab 4 s gen üle. Antud mõte on minu enda tähelepanekutel põhinev ja paar aastat tagasi mõeldud.

_________________
305, 88, GTA
355, 88, GTA, ATI P1-sc


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 17, 2010 8:44 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Sept 19, 2009 2:11 pm
Postitusi: 100
Asukoht: Tallinn/ Lõuna-Eesti
seda musta firekat ei oska muud moodi kommenteerida, kui et tore, kui 3geni hinda kõrgel hoitakse :D Aga otsisin siin endale võimalikke kandidaate mida talveautoks osta, ning silma jäi see firekas :http://www.auto24.ee/used/735847 kas müüjaks keegi foorumist?

_________________
sinine 3 gen Trans Am Replica


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 27, 2010 7:14 pm 

Liitunud: Reede Sept 18, 2009 11:57 am
Postitusi: 18
Pistaks ka siis mõne sõna,kuna auto minu oma :D
Müügil hetkel kuna tekkis väike rahaline raskus,nagu ikka vahel.
Hind selline kuna ,ega ma pole väga huvitatud müügist ja niisama autot ära ei anna,sest sinna sisse pannud hetkel rohkem raha kui auto eest saaks.Ja kui peaks ka müügiks minema ,siis loodetavasti inimesele kes autost ka hoolitseks ja jätkaks ta korrastamist.Auto hetkel tõesti suht korras ,istu sisse ja sõida:P eks pisivigu jätkub alati ja kui oleks võimalusi teeks veel auto juures palju ;) eks näis mis tulevik toob,loodetavasti jätkab auto minu käes arenemist!:P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 28, 2010 12:36 am 
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Sept 19, 2009 2:11 pm
Postitusi: 100
Asukoht: Tallinn/ Lõuna-Eesti
jagermeister kirjutas:
Pistaks ka siis mõne sõna,kuna auto minu oma :D
Müügil hetkel kuna tekkis väike rahaline raskus,nagu ikka vahel.
Hind selline kuna ,ega ma pole väga huvitatud müügist ja niisama autot ära ei anna,sest sinna sisse pannud hetkel rohkem raha kui auto eest saaks.Ja kui peaks ka müügiks minema ,siis loodetavasti inimesele kes autost ka hoolitseks ja jätkaks ta korrastamist.Auto hetkel tõesti suht korras ,istu sisse ja sõida:P eks pisivigu jätkub alati ja kui oleks võimalusi teeks veel auto juures palju ;) eks näis mis tulevik toob,loodetavasti jätkab auto minu käes arenemist!:P


räägid sa nüüd 3genist või 4genist?

_________________
sinine 3 gen Trans Am Replica


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 28, 2010 2:02 am 

Liitunud: Reede Sept 18, 2009 11:57 am
Postitusi: 18
Mustast 3 genist firest ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 28, 2010 1:18 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Sept 19, 2009 2:11 pm
Postitusi: 100
Asukoht: Tallinn/ Lõuna-Eesti
jagermeister kirjutas:
Mustast 3 genist firest ;)

on muidu huvilisi olnud ka? Huvitab lihtsalt mis hinnaga neid huvilisi leidub. Millalgi oli Hiiul müüa üks punane(vbl siiamaani) mis oli katkise plokiga vist, ja see seal oli ikka üsna kirve hinnaga, arvestades et masin tuksis (oli vist 50k). Ise olen auto väärtuseks pakkunud (kui küsitud on) et kuskil 60-70k aga sõltub olenevalt aastaarvust ja kas mootor näiteks kapremonditud/upgradetud. Kugi leidub ka erandeid(näiteks see helesinine) mis juba miski 40k kanti jääb..

_________________
sinine 3 gen Trans Am Replica


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huvitavad müüdavad TuliLinnud
PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2010 9:55 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
Muideks, kas olete märganud, et Eestis on Camarosid praktiliselt sama palju müügis kui kõiki Pontiace üldse kokku?

Firebird-Camaro müüdavate isendite suhtest ei ole üldse mõtet rääkida.

Lisaks on Camarod üldiselt minu subjektiivse hinnangu järgi odavamad kui sama aja TuliLinnud.

Kokkuvõttes oleme väga õige automargi omale valinud! :)

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teemaPostita vastus Leht 1 koguhulgast 1   [ 8 postitust ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

phpbb.ee 3.0.5++