Muuda fondi suurust
Tänane kuupäev Teisipäev Mär 19, 2024 5:00 am


Tee uus teemaPostita vastus Leht 2 koguhulgast 2   [ 18 postitust ]
Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 9:28 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
Vastavalt Timm-i soovile tõstsin teema Autode alla :)

Timm-ile kommentaariks:
Sul ikka vedas rämedalt! Looda, et see tädi käesolevat foorumit ei loe ja Sind kohtusse ei kaeva :)

Su auto saatuse kohta ei tea kahjuks mitte midagi, kuid ehk mõni teine foorumlane oskab sõna sekka öelda?

Ja Timm! Järgmine hooaeg ootame Sind taas Firega meie seltsi! Muud variandid ei ole aksepteeritavad! :)

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 09, 2012 10:40 am 

Liitunud: Esmaspäev Sept 21, 2009 9:26 am
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu
Ei tahaks küll õel olla... aga viimase paari aasta jooksul hakkab juba vaikselt ära tüütama F-Body tulevase rullnokaauto saatus. Linnapildis järjest enam suviti liigub kahe puuduva silindriga ning säästumarketi helitehnikat täis laotud salongiga ja kapsalehega varustatud Firekaid ja Camarosid, mis vahel mitte just väga palju ühe lennukipropellerit ninal kandva automargiga sõitjate tüüpilisest liikluskäitumisest erineva käitumisega silma paistavad. Kui lugeda seda avariiteemat, siis kipub arvamus veelgi kinnistuvat. Sellise lolli vedamise puhul pigem hoiaks küll igaks juhuks suu kinni ning ei piiksuks midagi.

Aga see on puhtalt mu isiklik arvamus ning ei pretendeeri kuskiltotsast absoluutsele tõele...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 15, 2012 12:54 am 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
rnx, hästi öeldud! Nii need asjad paratamatult tegelikkuses on...

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 07, 2012 8:41 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 18, 2009 9:30 pm
Postitusi: 16
Asukoht: Pärnu
Mis ma oskan öelda, igal ühel meist on õigus oma arvamusele!
Fakt on see, et MINA ei osta sellist autot 30km/h töristamiseks, (ei kiida ka heaks ülehelikiirusel linnavahel kihutamist) ei näe ka suurt süüd rahvale mõnel kenal suveõhtul rahvarohkes kohas nalja tegemast vahva kummisuitsuga näiteks...olen nõus, et iga asi õiges kohas ja õigel ajal, kuna liikusin selle autoga pea viis aastat suviti mööda Eestit siis olen kuulnud ka siit-sealt kommentaare selle kohta, et a'la oli sul vaja kekutama hakata nüüd oma ''wannabe usakaga'' (peeti silmas siis V6 mootorit) ja mu 1.4l Kia Riost mis sõitis täiesti normaalselt 80km/h maanteel mööda uhada...või peale flowmaster väljalaske paigaldamist mõne mehe suust kuulda, et ma võiks sumpsi ära parandada, n*hhui ta läriseb....vot, mulle meeldib! ja las ta teeb veidi kõvemat häält.
Ei viitsi siin arendama hakata mingit delfi kommentaariumi kuidas kõik on vastik, paha ja keegi ei näe maailma minu värvides, selgitasin asja ausalt ja enda vaatenurgast, kuna see kõik nii juhtus siis minu jaoks oli see halbadest variantidest parim.
Tõsiselt, ei pea ennast ''bemarijuhiks'' ja ei hakka ka selleks, teavitan ennast, et ei tasu sellisele masinale sellise staatuse külgekleepimist enda sõidustiiliga kaasa aidata kuid alati leidub inimesi kellele miski ei meeldi ja kui tõesti millegi muu kallal enam säutsuda ei ole siis võtame ette selle, et sul on V6 mootor mitte V8...ja mis kõige naljakam....selliseid ütlemisi ja väiteid olengi just kuulnud tegelaste suust kel pepu all 1.6 mootoriga baierlane...
Igaljuhul....kokkuvõtteks....loodame, et oleme ikka sõbrad edasi ja kui rahakott lubab ja jumal annab siis suvel hakul Teie ridades tagasi! Peace!

_________________
Peab Meeldima!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 19, 2012 10:45 pm 

Liitunud: Laupäev Nov 05, 2011 8:52 pm
Postitusi: 3
Mina täitsa oskan auto kohta infot anda. Nimelt see minu käes ja korda tehtud. Praegu on ta ka müügis niiet on võimalik see tagasi soetada endale. Sõitnud olen ma temaga terve suve ja plaanisin kauemaks teda jätta, kuid olude sunnil pean loobuma.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=326b
Korda tehes sai ka väikesed muudatused tehtud kerel. Plaanid olid suured kuid kahjuks elu ei lase kõike korda saata mida soovid.
Kui Timm sul huvi on siis võid ühendust võtta, või kui tahad kasvõi näha masinat ;)

Martin
5053940


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 20, 2012 10:24 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
Tervitused uuele foorumiliikmele! :)
Auto kohapealt - palun räägi täpsemalt auto kordategemisest. Tõenäoliselt väga paljusid huvitab see küsimus, sest arvestades auto purustusi, kindlustuse poolt "mahakandmist" ja oksjonil müüki (mis hinnaga ära müüdi?) ning praegust müügihinda tekib paratamatult küsimus, et kas keegi kuldsete kätega inimene on tööd teinud või hoopiski "sitast saia tehtud"?
Lisan veel, et nägin teda kusagil kuu tagasi Pirita Selver parklas (olin ka ise Firega, kuid kahjuks ei sattunud kõrvuti - oleks hea vaatepilt olnud, sest välimuselt nad väga sarnased :)). Käisin korra tiiru ümber auto - enamus tundus ok. Päikeselise ilmaga jäi ainult silma, et mõned detailid ei olnud päris sama värvi võrreldes ülejäänud autoga.

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 21, 2012 12:37 am 

Liitunud: Laupäev Nov 05, 2011 8:52 pm
Postitusi: 3
Mis puudutab praegust müügihinda siis see on ainult sellelepärast nii madal, kuna hetkel on suur rahanappus. Värvi erinevus on tõesti olemas, aga poleerides peaks olukord paranema. Värvitud sai koodi järgi ja kõik katkised detailid sai doonorauto pealt võetud. Purustused olidki enamus keredetailidena. Esisilla kahjustuste ja nende likvideerimise kohapealt kahjuks ei oska sõna võtta kuna sellega tegeles teine inimene. Ülevaatusel sellekohta vähemalt pretensioone ei olnud. Nagu ma ka mainisin hoiaks seda autot alles ja sõidaks sellega veel aastad, kuid kahjuks pole see hetkeseisuga võimalik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.4 v6 fire manuaal
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 22, 2012 12:00 am 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 17, 2009 8:39 pm
Postitusi: 266
OK, seda on hea kuulda, et auto kordategemine oli küllaltki kerge. Ju kindlustus tegi kiiresti otsustades vale otsuse. Loodan, et autole leidub ostja, sest kuigi mootor on "vale", andis manuaalkast sellele masinale päris hea mineku. :)

_________________
Tulge kiirenduse EMV-le bracketit sõitma - võiduvõimalus suurem kui loteriil! :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teemaPostita vastus Leht 2 koguhulgast 2   [ 18 postitust ]
Mine lehele Eelmine  1, 2


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

phpbb.ee 3.0.5++