PFCE foorum
http://firebird.ee/foorum/

4 gen vasakut tagatiiba vaja normaalse rahaga
http://firebird.ee/foorum/viewtopic.php?f=4&t=317
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  4gen95 [ Reede Mai 07, 2010 9:57 pm ]
Teema pealkiri:  4 gen vasakut tagatiiba vaja normaalse rahaga

et jutus siis nii, et yks "sõber" sõitis sisse nats ja põgenes ära ja pimedas jäi ka nr nägemata meie agarate mentide töösse väga ei usu...seega kindlustus saatis kohe põhjustaja seltsi ja soovitas yles leida see mees....aga no jah ....peab pyydma asja omal käel korda ajama arvatavasti...uurin vähe maad, vaja siis juhipoolset tagatiiba heaoleks punane, samas ka benapump lakkas töötamast peale laksu...kel huvi võib avaldada arvamust, mis seal viga võiks olla sest plaan ikka asi nüüd korda ajada...

Autor:  Ats [ Pühapäev Mai 09, 2010 11:04 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 4 gen vasakut tagatiiba vaja normaalse rahaga

minumeelest peaks neil tagatiivad ikka metallist olema, ja kui kõike vahetama hakkad, siis ei tohiks värvil vist vahet olla, kuna värvimisest nagunii ei pääse. Ei tea kui kõva see laks siis oli, kuid bensupump tal ilmselt paagis on, ja kui kõva laks siis võis äkki mingi juhtme lahti põrutada, kuid ilmselt ikkagi lihtsalt halbade asjade kokkulangemine. Kontrolli kaitsmeid näiteks või miskit. Pole küll kursis, kuid võibolla on ka f-bodydel pagasnikus kuskil andur, mis katkestab avarii korral bensupumba töö. Vähemalt sierral kohtasin sellist vidinat...kuigi arvan et ilmselt seda pole ja viga ilmnes lihtsalt juhuslikult samal ajal kui tekitati avarii.

Autor:  4gen95 [ Kolmapäev Mai 12, 2010 1:52 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 4 gen vasakut tagatiiba vaja normaalse rahaga

Võis olla kokkulangemine jah ...uus pump peal ja asi sõidab jälle, a tagatiiba ikkagi vaja....ega värvimisest ei pääse jah, no vaatab äkki mõni kõvem plekimees voldib sirgeks asja kah....jah tagatiib on plekist ja mingeid laksukaitsemid pole nagu mõnel muul autol.

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/